Zakres działalności
przedsiębiorstwa

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych, ale realizujemy również obiekty w formule “zaprojektuj i wybuduj”. Prowadzimy prace na terenie województwa Wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Poniżej przedstawiamy główne obszary działalności firmy:

Budynki
służby zdrowia

Budowa, modernizacja, przebudowa i remonty szpitali oraz przychodni zdrowia. Zajmujemy się także technologią gazów medycznych i wyposażeniem szpitali, w tym sal operacyjnych.

Budynki mieszkalne

Realizacja budownictwa mieszkaniowego, zarówno w stanie deweloperskim jak i pod klucz, włącznie z budową dróg dojazdowych oraz zagospodarowaniem terenu.

Obiekty oświatowo-naukowe
i sportowe

Budowa i rozbudowa obiektów dydaktyczno-naukowych dla wyższych uczelni, obiektów laboratoryjnych, szkół, przedszkoli oraz hal gimnastycznych.

Obiekty biurowe,
usługowe i przemysłowe

Realizacja biurowców wraz z wyposażeniem i aranżacją, budowa hal przemysłowych, terminali, budynków usługowych i handlowych.

Prace
elewacyjne

Wykonywanie prac termomodernizacyjnych oraz remontów elewacji wielkopowierzchniowych, w tym elewacji wentylowanych i fasad systemowych.

Renowacja
zabytków

Prowadzenie kompleksowych prac renowacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków i pod nadzorem konserwatorskim.